Kui loodus pole andnud siis selleks on välja mõeldud kõikvõimalikud nipid, kuidas välja näha kaunis ja hoolitsetud.
Parfüümides ja nende kujundustes, disainis valitseb endiselt klassika – chanellilik lihtsus ja rangus.

Kreemide ja juustehooldusvahendites on moevooluks saanud puidust pakendid. Kosmeetikatööstus on võtnud suuna, kus paneb pakendile väga palju rõhku, tihti on pakend kallim kui selle sisu.

Palju pannakse rõhku lõhnadele. Lõhnaküünlad on muutunud luksuskaubaks, tubade lõhnastajad, voodipesu lõhnastajad jne. Lõhn ja veelkord lõhn igal pool nii meie peal kui ka meie ümber. Näiteks mina kasutan küünaldes sojavaha advance, see on selline küünal, mille vaha saad endale keha peale määrida nn massaaši küünal, küll ma oleks ikka seal messil BLESSIX-i massaašiküünaldega lained löönud 🙂

Ma ei liialda kui ütlen, et meil siin on tootedisain- ja arendus alles lapsekingades, paraku ilu, kvaliteet ja stiil nii pakendis kui ka selle sisus on võrdselt olulised. Moes on meeste vahupintslid ja naiste näopintslid ja igasugused harjakesed, ühesõnaga unustatud vana on taas tagasi.

Ka meie käest on võimalik endale hankida naturaalsest puidust mikrokiust näohari, mis sobib nii kuivharjamisks, päikesepuudri ja põsepuna kandmiseks kui ka märgharjamiseks. Hari on pisike ja mahub kenasti kosmeetika kotti. Harjakesed on saadaval alates 1. augustist. Aga see on lihtsalt infoks. Must ja valge värv pakendidisainis oli näha kõikjal, sigrimigri ja värvid olid justkui kadunud, mis siis et suvi. Kummaline…

Huvitav oli veel see, et müüjad olid äärmiselt tagasihoidlikud, mitte keegi ei kasutanud LHV stiilis sundpealepressitud müüki. Tutvustati ja näidati ainult siis kui sa seda ise soovisid, aga peale seda oli muidugi raske ostu sooritamata jätta, kuidagi piinlik, noh.
Eks pakendidisainis valitseb hetkel trend  less is more kuid loomulikult võib olla ka Irisega ühel meelel lessi is born :). Viimane foto on tehtud sel eesmärgil, et näidata kuidas mõjub lihtsalt üks detail pakendil. Must pakend, disaineri nimetähed, olematult vähe teksti ja siis kuldne ämblik. Vot see ämblik võitis minu südame.

Ahjaa ja kui Te küsite, et mis ma sinna Pariisi messile ära kaotasin, siis vastan, et käisin seal õppimas, uusi trende avastamas ja inspiratsiooni ammutamas. Pariis on lihtsalt üks inspiratsiooni tekkimise koht. Teate kui palju ideid mul seal tekkis ja arusaamine sellest kui head asja ma tegelikult ise teen. Selleks, et veelgi paremaks muutuda ongi vaja maailmas ringi vaadata, proovida katsetada ja edasi töötada.