Liigume tervislikuma elu ja ilu suunas. Niisiis lahendasime igavese nooruse valemi detox “eliksiir”, mis hoiab sind tervena, noorena ja ilusana! Blessix otsis kaua just selliseid tooteid, millest on päriselt ka kasu ja mis tuleksid puhtast loodusest. Leidsime

Paljud meist hoolitsevad oma välimuse eest, kuid sageli unustame ära, et seespidine kogu keha varustamine mineraalainete ja vajalike toitainete ning vitamiinidega aitab ennetada tervise probleeme, haigusi, põletikke, viirusi. Tugev immuunsus aga ongi hea tervise võti. Hea tervis ja ilu aga käivad käsikäes. Niisamuti on oluline toita keha tervikuna kogu vajalikuga, et sul oleks ilus, nahk, tugevad küüned ja terved juuksed.

Taas on maailmas teise ringiga liikvel COVID 19, must katk ja muud viirushaigused, mille vältimiseks on mõistlik hoida immuunsussüsteem tugev, sest siis püsid ka terve. Võrrand on iseenesest lihtne, Sa oled see, mida sööd ja see, mida jood. Loomulikult sinna juurde tervislikud eluviisid, piisav liikumine ja õhk, päike vesi!

Ühendame loodusmeditsiini iidsed traditsioonid moodsa biotehnoloogiaga. Polüfenool-huumusühend, mis on töödeldud kasest ja samblikest, taastab soolestiku, mikrobioomi loodusliku bakteripopulatsiooni tasakaalu ja heaolu. Kui soolestik on parem, on kogu keha parem.

Probleem seisneb selles, et inimese keha peab väljutama tohutul hulgal kemikaale, pestitsiide, GMO-d, raskemetalle ja toksiine, sest kahjuks on see muutunud meie igapäeva tarbimise lahutumatuks osaks. Õnneks on negatiivsete mõjude leevendamiseks lahendused, tehes muudatusi oma elustiilis ja toitumises ning kasutades toimivat detox-i segu, saame parandada oma tervist ja elukvaliteeti kordades. Sageli seisame silmitsi mitmete elustiili haigustega: diabeet, lekkiva soolestiku sündroom, maksaprobleemid, dementsus, Alzheimer, soole ärritussündroom, liigesevalud, kõrge vererõhk, väsimus, unehäired, stress, vähk, insult, infarkt jne. Kuid see ei ole veel kõik, lisaks haigustele vaevavad sageli probleemid juustega, küüntega ja eriti on mure näonahaga. Viimased ei ole küll ohtlikud kui on selgelt ebamugavust tekitavad ja enesekindlusele hävitavad. Miks see kõik nii on?

Meie elustiil hõlmab endas töödeldud toitu, täisväärtuslike ainete puudumist, ravimitele ja antibiootikumidele liigtarbimist, tihedat alkoholi ja/või narkootikumide tarbimist, suitsetamine, keskkonna saastatust, ohtralt erinevaid kemikaale kosmeetikast, kodukeemiast ja veel lisaks kõrget stressi taset. Liiga kõrge emotsionaalne ja füüsiline stress aitavad luua vabu radikaale, mis võtavad meilt elektrone, seepärast ei toimi meie rakud enam nii nagu vaja. Aga miks keha kogub kahjulikke aineid?

Taimedelt on juba põllul mikroobid, humiin- ja fulviinhape enamasti mürgiste väetiste poolt hävitatud. Mullaviljakus on kahanenud, mistõttu ei saa see luua tasakaalustatud keskkonda bakteritele. Niisamuti on vihmavesi Me ei saa enam mullast kõiki vajalikke aineid. Võrdluseks: keemilised väetised maapinnale on sama, mis keemilised ravimid meie kehale. Mõlemad ei lahenda probleemi pikas perspektiivis vaid pigem peidavad neid. Kaasaegne meditsiin üritab ennetada tagajärgi, kuid ei tegele esmalt põhjusega. Keha omakorda ei tule iseseisvalt toime toksiinide väljutamisega, sest on üsna sageli ülekoormatud ja nii hakkabki keha toksiine koguma, tekitades sellega pikemas perspektiivis ainult probleeme. Kui loomal on tervis korrast ära, muutub koheselt karv pulstunuks. Inimesel aga juuksed ja nahk muutuvad elutuks, küüned hapraks jne.

MIKS ME VAJAME selliseid tooteid ?

See on naturaalne polüfenooli ühend, mis on saadud ligniinist, mis aitab kehal imendada ja transportida toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale raku tasemel. See aga aitab omakorda organismi hoida terve ja tasakaalus, eemaldades vabu radikaale, raskemetalle, toksiine, surnud rakke ja viiruseid. Kokkuvõttes tahame kõike elada kauem, olla terved ja ilusad!

KASUTAMINE

Soovitame tarbida 0,3-1g päevas, olenemata sellest, kas soovite vabaneda mõnest probleemist või soovite säilitada tervislikku elustiili. Suurem doos ei ole vajalik, sest keha ei ima rohkem kui vajalik. Võib lahjendada nii kuuma, kui ka külma joogiga (nt vesi, kohv, tee, mahl). 1g= u pool tl

Päikesepõletuse, naha ja näonaha parandamiseks segada 200ml + 1g segu ning kasutada spreina.

KUI KAUA PEAKS TARBIMA?

Usume, et see peaks olema meie igapäeva osa, toitumisega ei ole me võimelised enam saama kõiki vajalikke happeid, mis aitavad aineid kehas transportida, et kõik funktsioonid ja keemilised protsessid tasakaalus oleksid.

MIS ON TULEMUSED ?

 • Parandab seedetrakti tegevust
 • Annab energiat
 • Aitab unehäiretest vabaneda
 • Eraldab kehast toksiine
 • Aitab liigesevalust vabaneda
 • Stabiliseerib veresuhkru, jne
 • Muudab naha kaunimaks
 • Juuksed lähevad tugevamaks ja saavad tagasi sära
 • Küüned tugevnevad
 • Aitab vabaneda stressist ja parandab meeleolu
 • Aitab kehakaalu alandada või seda säilitada

KOOSTISOSAD

Polüfenoolid, fulviinhape, humiinhape ja mikroelemendid

POLÜFENOOLID

Fenoolid parandavad tervist, sest need on väga tugevad antioksüdandid. Fenoolid neutraliseerivad soovimatute hapnikuradikaalide hävitava reaktsioonivõime, mis on toodetud raku ainevahetuse kõrvalsaadusena. Fenoolid parandavad raku tervist, mis omakorda toob kasu igale süsteemile meie kehas. Antioksüdandid on ka väga olulised immuunsüsteemi optimaalseks funktsioneerimiseks. Fenoolid on üks osa taime kaitsemehhanismist ultraviolettkiirguse vastu. Epidemioloogilised uuringud viitavad, et pikaajaline toitumine, mis sisaldab suurel hulgal taimseid polüfenoole, kaitseb organismi vähi, südame-veresoonkonna haiguste, diabeedi, osteoporoosi ja neurodegeneratiivsete haiguste eest. Sisaldab kõige rohkem fenoolide grupi üht kõige lihtsamat ühendit-kinooni

FULVIINHAPE

Fulviinhapped on tuntud kui ühed kõige turvalisemad ja võimsamad viirusevastased ained. Fulviinhapped ei ole tehnilises mõttes antibiootikumid nagu retseptiravimid. Fluviinhapete antibiootikumidele sarnast efekti võib võrrelda pigem penitsilliiniga. Vastupidiselt antibiootikumidele, võib fluviinhappeid tarbida pika aja jooksul, ilma, et tekiks antibiootikumieresitentsete haiguste tüvesid, mis on omased ravimitele.

MIKROELEMENDID

Koobalt mõjutab raua ainevahetust ja suurendab hemoglobiini konsentratsiooni punastes verelibledes.

Vasel on oluline roll punaste vereliblede tootmisel. See on vajalik hemoglobiini imendumiseks, utiliseerimiseks ja sünteesimiseks, mis omakorda on vajalik punaste vereliblede moodustumisel. Vask aitab säilitada närvi väliskesta terviklikkuse, metaboliseerida C-vitamiini ja rasvhappeid energiaks ümber töödelda.

Raud on hemoglobiini põhikomponent. Raud on hapnikku edasikandev proteiin, mida leidub punastes verelibledes. Raud on ka oluline komponent elektronide transportimisel tsütokroomides.

Magneesiumon seotud rohkem kui 300 ensüümi reaktsiooniga kehas. Üks kõige olulisemaid rolle on säilitada närvisüsteemi funktsioon ja neuromuskulaarne ülekanne ja aktiivsus.

Mangaan on seotud proteiini, rasva ja energia metabolismiga. See on vajalik ka luude kasvuks, arenguks ja taasloomiseks. Mangaani puudus võib tekitada dermatiiti, karvade pigmendihäireid, kasvuprobleeme ja viljatust.

Molübdeen toimib kui ensüümi kofaktor paljudes biokeemilistes reaktsioonides. See mängib olulist rolli ka kui elektronide ülekande vahendajana oksüdatsiooni-redutseerimis reaktsioonides.

Kaalium on oluline element rakus vedeliku tasakaalu säilitamisel, närviimpulsside edastamisel, skeletilihaste kontraktiilsuse kontrollis ja normaalse vererõhu säilitamisel.

Seleen on mikroelement, millel on mitmeid bioloogilisi mõjusid. Kuigi seda tuntakse pigem kui antioksüdant, sest seleen on seotud E-vitamiiniga. On tõendeid, et seleen võib kaitsta teatud vähkide eest. Lisaks arvatakse ka, et seleen võib kaitsta mürgiste elementide(arseen, elavhõbe, kaadmium) mõju eest.

Tsingil on oluline roll üle 200 ensüümi funktsioneerimisel bioloogilistes süsteemides. Tsingi oluline funktsioon on selle roll biomembraanide struktuuris ja funktsioonis. Tsink vastutab ka DNA ja RNA sünteesi eest. Veelgi enam, tsink on seotud ka immuunsuse, haavade paranemise ja kesknärvisüsteemi normaalse toimimisega. Tsingi olemasolu on eriti oluline metalliioonide, näiteks plii, arseeni ja kaadmiumi toksilisuse ennetamiseks.

Säilitamine: Hoida õhukindlat kuivas kohas. Väldi otsest päikesevalgust, sest see võib muuta toote värvi ning toode võib kaotada oma toiteväärtust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Tutvu toodetega lähemalt siithttps://blessix.eu/pood/tervisetooted/