Surnumeri on maailma kõige soolasem veekogu, kus mineraalide kontsentratsioon on palju suurem kui ükskõik millises ookeanis. Kontsentratsioon on kuskil 32%, teistel umbes 3%. Surnud meres on ka bromiidid ja jood, sealhulgas ka teised mineraalid nagu magneesium, naatrium, kaltsium ja kaalium. Kõik need mineraalid töötavad  rakkude aktiivsuse reguleerijatena. Surnumere muda leevendab lihasvalu ja stabiliseerib vedeliku taset kehas. Seega aitab kenasti kaasa kaalualandamisele. Lisaks on teaduslikult tõestatud, et surnumere muda parandab rakkude metabolismi, see tähendab, et aitab kaasa naharakkude uuenemisele, eemaldab kahjulikud ained ja lisaks pehmendab ja niisutab kuiva tundlikku nahka, niisamuti aitab leevendada akne, ekseemi, psoriaasi ja kuperoosa probleeme pidurdades muuhulgas naha vananemist.

Turul on saadaval erinevaid maske ja tuhandeid versioone, aga meie võtame parima naiste iluprotseduuridest ja töötame välja midagi niisugust, millel on lausa maagiline mõju. Valitud toodete koostisainete efektiivsus ulatub tegelikult aastatuhandete tagustesse ajalukku.

Nimelt juba vanad egiptlased kasutasid surnumeremuda. Kuna surnumere mineraalidel on bioloogilisi protsesse aktiviseeriv toime siis tõstvab see oluliselt libiidot. Nii aitab see paljudel oma pereelu korda seada.  Lisaks aitab ka leevendada liigeste vaevusi, mille all kannatavad aina noormad inimesed. Põhjuseks ongi sageli istuv töö või sundasendid. Kogu eeltoodu on muidugi huvitav ja sellest võiks kirjutada veel palju kuid see on kõigest üks komponent.

Oleme valmistamas ette taas uusi tooteid ja kasutame oma toodetes kulda, ka keha- ning näomaskis saab olema kuld. Teate ju küll kui silma äärde tekib odraiva või sügelev tunne siis kuldsõrmusega hõõrumine kaotab selle imeväel loetud päevadega kui mitte tundidega. Tegelikult on teada juba aegadest ammustest kulla ja hõbeda puhastavast toimest. Ka selles ei ole midagi uut, kasutades meditsiinilist terminit siis on mõlemad tugevatoimelised looduslikud antibiootikumid, ehk siis antibakteriaalsete omadustega metallid.

Aga nüüd esmalt näomaski juurde. Lisame metallidele lisaks toitvaks lisandiks jojoba õli ja tähtlille õli. Maskile täienduseks valisime niisugused komponendid, mida me veel ei avalda, aga siin siis fotod minust endast ENNE ja PÄRAST. Muide kuna tootearendus on täistuuridel siis ka Sinul armas lugeja on võimalus kaasa rääkida ja arvamust avaldada.

No nüüd laseme mõjuda 10 minutit, eemaldame muda ja alles jääb kuld 🙂

No mis tunde see minus tekitas? Olen killuke sellest maailmast ja tegelikult õpin seda maailmas olemise asja nagu sinagi. Kuid ühele mõttele tulin küll, igalpool meie ümber on nii palju mida märgata ja tunda. Kui ma panen oma nahale segu maapõue  sügavustest maavarasid, meremuda ja segu loodusandidest siis ma tunnen, et olen  kasutajana kaasosaline millestki suurest ja võimsast.Tunne on nagu oleks uuesti sündinud. Nahk on kuidagi eriti puhas ja pehme, olek on mõnus ja rahulik –  lausa kuldne :). Ühtteist peaks veel timmima, näiteks minule meeldivad lõhnad.

Autor Sigrid Keskküla