Unarusse jäetud seksuaalsus

by | Oct 24, 2016 | Blogi

Kallid sõbrad, mul on heameel, et saan taaskord teiega oma mõtteid jagada. On üks teema, millest olen ammu tahtnud kirjutada ja millest sündis tegelikult minu soov teha aroomiteraapiline kehakreem Venus Aroma.  Tahan rääkida seksuaalsusest, kuigi see ei ole kerge teema, sest kõik teavad kõigest kõike. Aga tegelikult? Seksuaalsusega on seotud erinevad hinnangud, hirmud ja emotsioonid. Igal ühel on oma roll osaleda selles protsessis, olgu selleks faasiks siis flirt, tants, fantaasia… Keha tunneb seksuaalset kirge ja iha ja see on midagi, mis on kehas spontaalselt olemas. Keha otsib rahuldust oma ihadele ja see on teadvuse otsustada, millisel moel seksuaalne iha väljendub.

Keha ei saa ise valikuid teha, see tegutseb aju juhtimise järgi. Sina oled tema eest vastutav ja keha vajab sinu poolset juhtimist. Signaal selleks peab aga kuskilt tulema. Kui su keha ei tunne vajadust ega kirge seksuaalse läheduse vastu, siis sa ka ei juhi seda tunnet mitte kuidagi, sa lihtsalt ei tegelegi sellega. Ja nii ongi meie seksuaalsus teatud elu etappidel jäetud kuskile paremaid aegu ootama. Nimetame seda siis unarusse jäetud seksuaalsuseks. Kas tuleb tuttav ette, kui väljendad end selliselt: ei viitsi, ei taha, pole tuju, pea valutab, olen väsinud jne. Selles polegi midagi imelikku, sest me keegi ei ole programmeeritud “alati valmis” olema. Kuid kui see juhtub juba liiga tihti ja peaaegu igakord, siis on see juba probleem. Teatavasti on seksuaalsed protsessid ilmselgelt seotud ka emotsioonidega, see puudutab ka tunnet kui keha ei soovigi tunda iha ja erutust.

Ma usun, et oleme ka sellega vähemal või rohkemal viisil kokku puutunud. Aga kuidas siis lasta oma seksuaalenergial vabalt liikuda, ilma blokeerimata? Mäletate neid kordi kui olete olnud kirglikult armunud või kirelõõmas, millised tunded ja emotsioonid, kõhus on liblikad, oleks justkui pea kaotanud, mäletate? Milline võimas energia – ei mingeid blokeeringuid.

Kui keha annab signaali ja tekib soov seksuaalvahekorra järele siis tajuvad mõnikord naised seda pigem igatsuse, läheduse või helluse järele. Kui aga hakkad jõudma füüsiliselt intiimsesse olukorda, tajuvad palju naised hoopis, et ei saa oma seksuaalenergiat vabalt väljendada, tekib valehäbi, krampis olek (saaks selle asjaga juba ühele poole) või teeseldud finaal, mille näitlejameisterlikkus on juba iga naise enda teha. Sageli on juhtub olukord, kus osa kehast on viidud seksuaalsesse seisundisse, ometi tõmbuvad lihased intuitiivselt pingesse ja emotsionaalne keha väljendab automaatselt vastupanu. Usun, et seda on kogenud suur enamus naistest. Kui sinul naisena on sellised kogemused võõrad, siis oled omandanud oskuse end täielikult lõõgastada ja ilmselt ei ole sa ka oma seksuaalsust unarusse jätnud. No kui siis aeg ajalt, oleme lõppude lõpuks ju kõik inimesed. Näiteks meeste seksuaalsuses väljenduvad probleemid eelkõige blokeeringutena peas, väidetavalt on see fakt teaduslikult tõestatud aga naistel? Ma pakun välja, et samuti peas 🙂 Kuigi seksuaalenergiad on meestel ja naistel teatud määral erinevad on mõlema puhul tegemist jätkuvalt ühe ja sama probleemiga.

Sageli on allasurutud seksuaalsuses süüdi ka hirm, kartus intiimselt käituda ja mingid käitumisnormid jne. Ma ei pea ennast mingiks eksperdiks kuid ma olen teemat arutanud ekspertidega ja tuleb välja, et tegelikult me ei oska lõõgastuda ja end vabaks lasta. Millest see küll tuleneb? Hirm, kartus, valehäbi. Mõnikord tuleneb see ka kiirest elutempost, laiskusest või koguni huvi puudusest.  Selle tunde nimi on Ükskõiksus

Tegelikult ihaldavad ju kõik rahuldustpakkuvat suhet. Nii mehed kui naised, noored ja vanad. 

 

Mõtlesin kaua oma kreemi luues, et milline peaks olema selle sisu, peale selle, et see niisutab ja toidab nahka. Ma tahtsin luua midagi väga lihtsat aga samas tõhusat. Võtsin appi aroomiteraapia ja segasin kokku lõhnanoodid, mis tõstavad naise seksuaalsust ja leevendavad stressi, maandavad pingeid ja mõjuvad armujoovastavalt. Tahtsin luua midagi, mis aitaks nii sinul kui ka sinu partneril lõõgastuda, et tunneksid end armujumalannana. Võtsin endale raske  ülesande ja tegin Venus Aroma. Töötasin kreemi kallal kaua ja tegelesin võtmeküsimusega, milleks oli lõhn. Ma siiralt loodan, et see mul õnnestus.

See on üks tuhandetest võimalustest ergutada seksuaalsust, tõusta fööniksina tuhast ja vabaneda kammitsatest, tunda end tõelise naisena ja lasta aroomil anda signaale, mille eest sinu keha tänab sind.

 

 

 Armastus algab Sinust enesest, seksuaalsus Sinu peast!

Aadress

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per 1230.

Helista Meile

+372 512 3193

+372 512 3193

Saada Meile Email

blessixbeauty@gmail.com
tellimusblessix@gmail.com