lead essay competition bride wedding speech youtube narrative essay for o level format of introduction in research paper case study on religion in india school unforgettable day in my life essay application letter for rechecking of exam paper what to write in personal statement in cv

Meist

Toodete loomisel lähtume kasutusviisidest,

mille tõhusus on toiminud aastasadu.

“Pojeng on küll kaunis kuid vajab toetuseks lehti!” Hiina vanasõna

Kes ja mis on Blessix?

Blessix on Eesti bränd, mis sündis Pariis,  inspireeritud Idamaisest filosoofiast,  millesse segatud maapõuest pärit kulda hõbedaga – tervendavaid mineraale eksootiliste taimedega ja maailma eripaikadest ammutatud lõhnanoote puhta armastusega.

Blessix  loob ja toodab näo-, keha- ja juuksehooldustooteid  parimatest mineraalidest,  taimsetest õlidest ja peptiididest. Kasutame valdavalt orgaanilisi ja  traditsioonilisi koostisaineid, mille tõhusus on toiminud juba iidsetest aegadest. Retseptide väljatöötamisel teeme koostööd Tallinna Tehnikaülikooli teaduri ja keemia doktoriga, Euroopas tunnustatud tehnoloogide ja mikrobioloogidega. Selleks, et saavutada parimaid tulemusi on Blessix hoolduses kokku viidud traditsioonid, teadus ja alternatiivmeditsiin.

Vanus on ainult kogemused ja elutarkus, kuid hoolitsetud naine on kaunis igas vanuses. Nii hoiad oma sisemise ja välimise ilu tasakaalus.

„Kui sa iga päev paned endale kulda peale, siis on sul kuldne energeetika, sinu ellu tuleb küllus ja sa oled õnnelik kuldne inimene,“

Sigrid Keskküla

Blessix asutaja

 

Blessix Butiik

Naerulinnu 5, Valtu küla Rapla vald

Broneeri aeg: +372 512 3193

Edasimüük ja tootekoolitused

+372 512 3193

blessixbeauty@gmail.com

Copyright Blessix 2018

Website creator: CryberIT.com