/* */
2134234

Meist

Toodete loomisel lähtume kasutusviisidest,

mille tõhusus on toiminud aastasadu.

“Pojeng on küll kaunis kuid vajab toetuseks lehti!” Hiina vanasõna

Kes ja mis on Blessix?

Blessix on Eesti bränd, mis sündis Pariis,  inspireeritud Idamaisest filosoofiast,  millesse segatud maapõuest pärit kulda hõbedaga – tervendavaid mineraale eksootiliste taimedega ja maailma eripaikadest ammutatud lõhnanoote puhta armastusega.

Blessix  loob ja toodab näo-, keha- ja juuksehooldustooteid  parimatest mineraalidest,  taimsetest õlidest ja peptiididest. Kasutame valdavalt orgaanilisi ja  traditsioonilisi koostisaineid, mille tõhusus on toiminud juba iidsetest aegadest. Retseptide väljatöötamisel teeme koostööd Tallinna Tehnikaülikooli teaduri ja keemia doktoriga, Euroopas tunnustatud tehnoloogide ja mikrobioloogidega. Selleks, et saavutada parimaid tulemusi on Blessix hoolduses kokku viidud traditsioonid, teadus ja alternatiivmeditsiin.

Vanus on ainult kogemused ja elutarkus, kuid hoolitsetud naine on kaunis igas vanuses. Nii hoiad oma sisemise ja välimise ilu tasakaalus.

„Kui sa iga päev paned endale kulda peale, siis on sul kuldne energeetika, sinu ellu tuleb küllus ja sa oled õnnelik kuldne inimene,“

Sigrid Keskküla

Blessix asutaja

 

Tagasiside

“Ma ei kavatse ärgata ühel hommikul tõdemusega, et olen oma ilu ja välimuse eest hoolitsemisega hiljaks jäänud. Sestap kasutan igapäevaselt nii palju ilumaailma poolt pakutavaid võimalusi nooruse ja vitaalsuse säilitamiseks, kui vähegi võimalik. Üheks minu lemmikuks on kindlasti Blessixi kuldaväärt tooted.”

Anu Saagim

Ajakirjanik, Ärinaine

Blessixi tooted on lihtsalt fantastilised. Silmaümbruse geel on märgatavalt silunud väikseid kortsukesi. Kullakreem on tõstnud naha toonust, ühtlustanud struktuuri ja jätnud näole kauni natuke kuldselt särava jume. Juuksesiid on aga täiesti asendamatu toode värvitud ja kahjustatud juustele, tehes siidiseks isegi kõige takusema juuksepahmaka, mis tavaliselt merevees ujudes minu juustega juhtub. Olen väga õnnelik, et saan oma nahka hellitada Blessixi ülitõhusate kosmeetikatoodetega ja kogu südamest soovitan neid kõigile.

Tiina Jantson

Sixtina Moe- ja Tantsukooli direktriss

Olen lihtsalt vaimustuses ja kiidan kõiki blessixi tooteid! Olen proovinud ja kasutan iga päevaselt. Rikkalik ja looduslik konsistents! Jume on muutunud säravamaks ja näonahk siledamaks. Minu eriline lemmik on bessix kullakreem. Olen südamest tänulik.

Viktoria Borgmann

Eesti missis 2017

People have been complimenting me on my pregnant glow but it’s really my Blessix Silk and Shine Cream and Primer. I was looking for a natural product without extra chemicals that might be harmful to my baby. I recommend using their products as they are natural. Will continue to use even after my baby’s birth since it keeps my face blemish free and clear.

Triinu Akimseu

Missis Worldwide 2017

Nende kullakreemidega nii ongi, et kui juba kasutama jääd, siis võin üsna kindlalt garanteerida, et olete nagu mina ja kiidate neid igal võimalusel.  Ja muidugi juuksesiid, mu vaesed juuksed on viimasel aastal palju vatti saanud, seega on hea teada, et midagi nii hea lõhnaga saab korraga juustele ka priima olla. Nii külmal kodumaal, kui ka sooja  päikese käes.

Mariann Treimann

Blogija (Mallukas)

Naised on kuldaväärt ja Blessix teab, kuidas neid vääriliselt kohelda. Kvaliteet ja puhtus, mis teevad nahale ja juustele luksusliku pai. Minu lemmiktoodeteks on kullakreem ning kullakreemi primer, mis on nii kauni kumaga, et lisaks jumestuskreemi vajadust enam ei teki. Samuti ei ummista tooted poore. Teiseks suureks lemmikuks on juuksesiid, mis tõesti teebki juuksed siidiseks ja säravaks, eemaldades sealjuures elektri, mille mure võisin peale toote leidmist tõepoolest unustada. Kodumaine luksus, mida soovitan sõna otseses mõttes kõigile!

Kristel Kagover

Blogija

Auhinnad, mida meie tooted on võitnud

Meie tooted on võitnud erinevaid auhindu ning saanud päevakaja erinevatest saadetest ja telelõikudest!

Reklaamklipid ja saatelõigud

Blessix Naistesaates

Blessix Reklaam 1

Blessix Reklaam 2

Blessix Reklaam 3

Blessix Butiik

Naerulinnu 5, Valtu küla Rapla vald

Broneeri aeg: +372 512 3193

Edasimüük ja tootekoolitused

+372 512 3193

blessixbeauty@gmail.com

Copyright Blessix 2018

Veebilehe teostas: VEEBIHAI.EE

0

Your Cart