/* */
2134234
Allahindlus!

Hüdreeriv Juukseseerum 30ml

18.00 15.00

Blessix juuste seerum – niisutab, toidab ja taastab –  valitud looduslikud õlid annavad juukstele taas oma sära ja tervisliku väljanägemise. Tänu spetsiaalsele valemile saab toodet pärast iga juuste pesu kasutada. Lühikese aja jooksul avaldab märgatavalt toimet. Seerumil on ainulaadne, naiselik ja samas delikaatne lõhn, mis jääb juustele pikaks ajaks. Seerum niisutab juukseid kogu selle pikkuse ulatuses, aidates samal ajal kiirendada juuste kasvu. Annab juustele kogu pikkuses niisutuse, tugevdab juuksekarva, kaitseb päikese ja (basseini) kloori eest, hoiab juukseid liigkuivuse eest, aitab taastada mehaanilisi ja keemilisi kahjustusi, silendab juukseid. Sobib suurepäraselt neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada, taastada ja parandada juuste struktuuri. Sobib koos kasutamiseks kõikide Blessix-i juuksespreidega (juuksesiid, juuksekeratiin, palsamsprei). 

Roheliste oliivide, viinamarja seemnete ja mandlite õli sisaldus võimaldab kasutada seerumit kõigile juuksetüüpidele ja kaitseb neid sagedaste juuksurisalongide põhjustatud keemiliste ja mehaaniliste kahjustuste eest.

Kandke paar tilka kätele ja kanna ettevaatlikult ülekogu pestud ja täielikult kuivanud juuste, eriti nende otste pikkuse ulatuses. Ärge kasutage liiga palju seerumit. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks näole. Ärge loputage. Võib kasutada pärast igat juuksepesu.

Hoida eemal otsese päikesevalguse eest ja alla 25 + kraadi.  Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Blessix Butiik

Naerulinnu 5, Valtu küla Rapla vald

 Broneeri aeg: +372 512 3193

 

Tellimus ja Müük

 

tellimusblessix@gmail.com

 

Edasimüük ja tootekoolitused

+372 512 3193

blessixbeauty@gmail.com

Copyright Blessix 2018

 

0

Your Cart