/* */
2134234

Hüdreeriv Juukseseerum 30ml

15.00

Blessix juuste seerum – niisutab, toidab ja taastab –  valitud looduslikud õlid annavad juukstele taas oma sära ja tervisliku väljanägemise. Tänu spetsiaalsele valemile saab toodet pärast iga juuste pesu kasutada. Lühikese aja jooksul avaldab märgatavalt toimet. Seerumil on ainulaadne, naiselik ja samas delikaatne lõhn, mis jääb juustele pikaks ajaks .Seerum niisutab juukseid kogu selle pikkuse ulatuses, aidates samal ajal kiirendada juuste kasvu. Annab juustele kogu pikkuses niisutuse, tugevdab juuksekarva, kaitseb päikese ja (basseini) kloori eest, hoiab juukseid liigkuivuse eest, aitab taastada mehaanilisi ja keemilisi kahjustusi, silendab juukseid.

Roheliste oliivide, viinamarja seemnete ja mandlite õli sisaldus võimaldab kasutada seerumit kõigile juuksetüüpidele ja kaitseb neid sagedaste juuksurisalongide põhjustatud keemiliste ja mehaaniliste kahjustuste eest.

Kandke paar tilka kätele ja kanna ettevaatlikult ülekogu pestud ja täielikult kuivanud juuste, eriti nende otste pikkuse ulatuses. Ärge kasutage liiga palju seerumit. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks näole. Ärge loputage. Võib kasutada pärast igat juuksepesu.

Hoida eemal otsese päikesevalguse eest ja alla 25 + kraadi.  Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Blessix Butiik

Naerulinnu 5, Valtu küla Rapla vald

 Broneeri aeg: +372 512 3193

Edasimüük ja tootekoolitused

+372 512 3193

blessixbeauty@gmail.com

Copyright Blessix 2018

Veebilehe teostas: VEEBIHAI.EE

0

Your Cart