/* */
2134234

Surnumere soola ja mineraalidega kehakoorija 420g

16.50

Kirjeldus

Surnumeri on 420 meetrit (1378 jalga) merepinnast madalam, see on maa peal kõige madalam koht. Tegemist on maailma kõige soolasema veekoguga, mille soolsus on 33,7 protsenti ja mis on 8,6 korda soolasem kui ookean. Tema tervendavad omadused muudavad Surnumere maailma suurimaks looduslikuks tervisekeskuseks. Alates iidsetest aegadest on inimesed kasutanud kosmeetika-, ravi- ja spaahoolitsusi, et parandada oma välimust ja ravida erinevaid probleeme ja muid tervise häireid. Surnumeri on maailma kõige rikkalikum soolade, mineraalide ja mikroelementide taaselustamise allikas. Surnumere soolade unikaalne koostis on väga väärtuslik nii üldises nahahoolduses kui probleemse naha raviks.

Koostisosad ja omadused

Mitmeotstarbeline kehakoorija, mis sisaldavad niisutavat aloe vera ja E-vitamiini. Täiuslikult sile ja pehme. Uus täiustatud valem, mis puhastab ja värskendab nahka, valmistab seda edasiseks raviks. Soola kristallid masseerivad õrnalt nahka, eemaldab surnud naharakud ja stimuleerib vereringet. Pehmendab, niisutab ja kaitseb nahka. Kiiresti imendub ja ei jäta nahale õlist kihti.
Sisaldab Avokaadoõli – 7 vitamiiniõli (A, B, D, E, H, K, PP) tekitab nahale lipiidikihi, pehmendab ja rahustab ärritusi, kaitseb kahjulike välistegurite eest.
Surnumere sool – looduslik, ökoloogiline ja mitteallergiline abrasiiv, mis sisaldab mikroelemente.
Kookospähkli õli – looduslik õli, mis toidab jakaitseb nahka
OMADUSED:
Koorib
Puhastab
Stimuleerib vereringet
Leevendab ja rahustab
Pehmendab
Ei jäta nahka õliseks
Valmistab naha edasiseks kehahoolduseks ja raviks

Kasutusjuhend

Kandke niiskele nahale kehakoorijat ja korrake masseerivate ringjoontega, seejärel loputage end. Ettevaatust! Ärge kasutage ärritunud nahal või kohe pärast päevitamist või solaariumit.

Blessix Butiik

Naerulinnu 5, Valtu küla Rapla vald

 Broneeri aeg: +372 512 3193

Edasimüük ja tootekoolitused

+372 512 3193

blessixbeauty@gmail.com

Copyright Blessix 2018

Veebilehe teostas: VEEBIHAI.EE

0

Your Cart